česká verze   english version

Hostel Rosemary

 - jak nás najdete

 
PRAGUE HOSTEL ROSEMARY
Růžová ul. 5/971
110 00 Prague 1 - Old Town
Czech Republic - Europe

Latitude: 50.0840523
Longitude: 14.4299066
Z metra ze stanice "MUZEUM"
nejbližší stanice metra je stanice "MUZEUM" (červená trasa C nebo trasa A) - vyjděte z metra - a jděte dolů po Vaclavském náměstí, zahněte druhou ulici do prava - do Jindrišské ulice - a po pravé straně budete míjet hlavní poštu a po té zahněte druhou ulici do prava - to je Růžová ulice. Po levé straně uvidíte antikvariát a R5 studio a také náš Hostel Rosemary - první vchod po levé straně ulice - Ružová 5. Vejděte dovnitř do baráku a u mrříží zazvoňte na zvonek.
nebo
Z metra ze stanice "MUSTEK"
nejbližší stanice metra je stanice "MUSTEK" (červená trasa B nebo trasa A) - vyjděte z metra do Jindrišské ulice - a po pravé straně budete míjet hlavní poštu a po té zahněte druhou ulici do prava - to je Růžová ulice. Po levé straně uvidíte antikvariát a R5 studio a také náš Hostel Rosemary - první vchod po levé straně ulice - Ružová 5. Vejděte dovnitř do baráku a u mříží zazvoňte na zvonek.
                                                                                       mapa Hostel Rosemary - Růžová ul. 5/971               Klikněte sem pro zvětšení !
Z nádraží - "Hlavní nádraží"  (červená trasa C ) - vyjděte z metra - přejděte park - naleznete  ulici Opletalova, ulice Růžová je kolmá na Opletalovu a vejděte do ulice Růžová - po vaší pravé straně
v čísle 5 je Hostel Rosemary - Vejděte dovnitř do baráku a u mříží zazvoňte na zvonek.

Z nádraží Holešovice
Koupíte si lístek za 24,-Kč a pojedete metrem - červená trasa "C" - do stanice "MUZEUM". - poté viz. instrukce výše.

Ze Smíchovského nádraží a z Florence
Koupíte si lístek za 24,-Kč a pojedete metrem - žlutá trasa "B" - do stanice "FLORENC" zde přestoupíte ze žluté trasy "B"
na červenou trasu"C" a pojedete do stanice "MUZEUM". - poté viz. instrukce výše.

Z autobusového nádraží Želivského
Koupíte si lístek za 24,-Kč a pojedete metrem - zelená trasa "A" do stanice "MUZEUM" nebo "MUSTEK" - poté viz. instrukce výše.

Z pražského letiště Praha - Ruzyně
Nejjednodušší cesta z letiště do Hostelu Rosemary
 je použít městskou hromadnou dopravou. Koupíte si lístek za 32,-Kč
a pojedete autobusem č. 119 z letiště na konečnou zastávku "DEJVICKÁ". Zde přestoupíte na metro - zelená trasa "A" -
a pojedete metrem do stanice MUZEUM" nebo "MUSTEK" - poté viz. instrukce výše.

Autem
Plánovač tras

Taxi dopravou
chcete-li si pro odvoz k nám domluvit taxi, buďte opatrní: řidiči si občas účtují větší částku než na jakou mají nárok. Na cenu se vždy zeptejte řidiče před vstupem do vozu.
Taxi si můžete objednat i telefonicky - tento způsob je bezpečnější než domluva přímo na ulici - AAA taxi www.aaataxi.cz -               233 113 311        nebo 14014.
Z letište by cena neměla být vyšší než - 600,-Kč,

Městská hromadná doprava
ještě předtím než nasednete na metro, autobus či tramvaj nezapomeňte si zakoupit jízdenku, kterou si orazíte u vchodu do metra. Jízdenka za 32 Kč platí v průběhu týdne 90 minut. Lze ji použít pro všechny druhy městské hromadné dopravy. Jízdenku mějte stále u sebe po celou dobu jízdy. Nemáte-li jízdenku u sebe a přistihne Vás revizor, zaplatíte pokutu 500 Kč. Taktéž si můžete zakoupit 1denní, 3denní nebo 5denní jízdenku - viz. www.dpp.cz
info o městské hromadné dopravě.